Центр первинної медико-санітарної допомоги Нової Каховки ціленаправлено використовує кошти гранту

Центр первинної медико-санітарної допомоги Нової Каховки нещодавно виграв грант Міжнародного фонду «Відродження» у категорії «Допомога медзакладам при боротьбі з коронавірусом в умовах пандемії COVID-19».

Про це редакції Online НК повідомила генеральний директор КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Нова Каховка” Олена Ходорковська.

Сума виграного гранту склала 135000 грн. Кошти гранту, згідно поданої Центром заявки витрачаються на придбання трьох сенсорних кіосків “Корона-Стоп”, засоби індивідуального захисту медичних працівників та на навчання лікарів передовому досвіду у медичній сфері.

Про придбання і установку сенсорних кіосків “Корона-Стоп” та закупку засобів індивідуального захисту для медичних працівників ми вже повідомляли своїх читачів. А ось тепер дійшла черга до навчання лікарів передовому досвіду у медичній сфері.

Читайте також: В медзакладах Новокаховської “первинки” установили сенсорні антивірусні кіоски

На поточному тижні в актовій залі медичного Центру відбувся майстер-клас для лікарів на тему: “Переговори з пацієнтом”. За грантові кошти керівництво Центру первинної медико-санітарної допомоги запросило на майстер-клас директора тренінг-центра “ЛІДЕР” з міста Харків Сергія Єфремова, який є провідним сертифіцированим спеціалістом в медичній сфері і одним кращих консультантів в країні.

Безумовно, що такі практичні навчання підуть на користь медичному персоналу Центру первинної медико-санітарної допомоги і підвищить їх кваліфікаційний рівень.