У Новій Каховці представники Міністерства молоді та спорту перевірили хід будівництва Олімпійського Центру

Вчора, 6 липня, представники Міністерства молоді та спорту перевірили хід реалізації проекту «Будівництво Центру Олімпійських видів спорту «Н2О Нова Каховка» на проспекті Дніпровський, 18-а.

Про це редакції Online НК повідомила прес-секретар міськвиконкому Ірина Дахновська.

Стан робіт на об’єкті перевіряв начальник відділу інвестицій та розвитку спортивної інфраструктури Міністерства молоді та спорту України Володимир Манін.

У присутності міського голови Володимира Коваленка, заступника міського голови Леоніда Чурсинова та відповідального виконавця робіт від генерального підрядника (ТОВ «Абсолют-Клімат») Василя Саламатіна Володимир Манін оглянув будівельний майданчик та підтвердив фактично здійснені обсяги робіт в розмірі 2,3 млн.грн., про які був наданий звіт Мінмолодьспорту.

Також в ході цієї зустрічі розглядались питання наявності у генерального підрядника будівельних матеріалів, техніки, людських інших ресурсів для реалізації проекту із дотриманням графіка будівництва. Обговорювалась можливість прискорення виконання певних видів робіт під час сприятливих для цього погодних умов з випередженням графіка будівництва та, в свою чергу, перенесення частини коштів помісячних асигнувань, передбачених Планом-графіком розподілу субвенції на 2021 рік, з кінця року на серпень.
Володимир Манін підтвердив, що на липень поточного року обсяг субвенції з державного бюджету на будівництво Центру Олімпійських видів спорту «Н2О Нова Каховка» становить 6,0 млн.грн.

Володимир Манін наголосив на тому, що об’єкти будівництва, включені до Програми Президента України «25 спортивних магнітів» та визнані переможцями конкурсного відбору на отримання у 2021 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток спортивної інфраструктури, знаходяться на постійному контролі в Міністерстві молоді та спорту України та Офісу Президента України, тому подібне інспектування буде регулярним. Нагадав, що органи місцевого самоврядування зобов’язані двічі на місяць звітувати Мінмолодьспорту про фактично здійснені заходи щодо реалізації проектів, стан виконання робіт з будівництва та використання субвенції.