Центрвиборчком дозволив двійнику Ігоря Колихаєва балотуватись у мери Херсона

Центральна виборча комісія у своєму рішенні від 8 жовтня 2020 року відмовила в розгляді скарги кандидату на посаду Херсонського міського голови Ігорю Колихаєву. Він скаржився до ЦВК на реєстрацію Херсонською міською територіальною виборчою комісією “двійників” Юрія Колихаєва та Юрія Рожкова.

У скарзі суб’єкт звернення просив “визнати протиправною бездіяльність Херсонської міської територіальної виборчої комісії щодо нездійснення належної перевірки поданих документів та неповідомлення про наявні недоліки у поданих до цієї виборчої комісії документах для реєстрації кандидатів на посаду Херсонського міського голови” та скасувати постанову тервиборчкому від 23 вересня 2020 року № 16 у частині реєстрації кандидатів на посаду Херсонського міського голови на перших місцевих виборах 25 жовтня 2020 року, Колихаєва Юрія Анатолійовича та Рожкова Юрія Станіславовича, які надали неправдиві відомості щодо місця роботи.

Раніше видання deputat.ks.ua повідомляло, що АТОшник-заробітчанин Юрій Анатолійович Колихаєв (на фото), 1970 р.н., житель села Іванівка Кам’янка-Дніпровського району Запорізької області зараєструвався кандидатом на виборах мера Херсона. Він сам розповів журналістам, що тричі був в АТО, де керував танком. Саме там він заощадив кошти на заставу в 56 тисяч гривень для того, аби висунути свою кандидатуру на посаду Херсонського міського голови. Де він взяв гроші на те, аби орендувати квартиру у центрі Херсона по вулиці Гагаріна, найняти одного-двох охоронців, котрі бігають для нього в магазин за продуктами, – Юра-танкіст не пояснив.

Також у Юри Колихаєва-танкіста немає відповіді на питання: де він зараз працює. Хоча до виборчої комісії надав ось такий цікавий документ.

Виявляється, ГО «Громадська ініціатива «Нам тут жити!» зареєстрована у Бериславі 4 вересня 2020 року, коли вже розпочалося висування кандидатів на місцеві вибори. Серед засновників ГО – засуджений 21.08.2019 року по статті 172-6 ч. 1 КУпАП за корупцію чиновник із Національного природного парку «Нижньодніпровський» Міністерства екології та природних ресурсів України Валерій Яковлєв.

У цьому ж ГО так само на громадських засадах як і Юра Колихаєв-танкіст (тобто без зарплати) працює й наш наступний герой.

Юрій Рожков

Теж АТОшник. Житель села Бабайківка Дніпропетровської області Юрій Рожков працює звичайним роботягою на заводі «ДніпроАзот». До нього такі самі запитання, як і до Юри-танкіста: де взяв 56 тисяч гривень на заставу? Яка передвиборча програма? Яке бачення розвитку Херсона? І коли будуть зустрічі з виборцями?

Усі прихильники Ігоря Колихаєва очікували на всебічний розгляд його скарги у Центрвиборчкомі. Але маємо те, що маємо. Центрвиборчком вважає що херсонці зможуть самі відділити “мух від котлет”. Як би там не було, але зрозуміло головне: опоненти з переляку за свій програш на майбутніх виборах застосовують самі найбрудніші технології проти лідера перегонів, в надії, що вони спрацюють. Та цей бруд, скоріш за все, марає обличчя самих опоненті, які на виборах залишаться далеко по заду…