Сервісні центри МВС на Херсонщині розширили перелік онлайн-сервісів

На сайті Головного сервісного центру МВС працюють онлайн два нових сервіси: «Калькулятор» та «Наявність номерних знаків».

Про це Online НК повідомили у прес-службі регіонального сервісного центру МВС на Херсонщині.

Сервіс «Калькулятор вартості реєстрації ТЗ» створений для розрахунку орієнтовної вартості послуги з реєстрації (перереєстрації) транспортного засобу. Функціонал надає можливість дізнатися не лише про вартість реєстраційної послуги сервісного центру МВС для будь-якого типу транспортного засобу, а й про те, які саме податки та збори і в якому розмірі сплачуються в кожному конкретному випадку.

Зокрема, калькулятор враховує:

  • яку саме суму доведеться сплатити за послугу сервісного центру МВС залежно від типу транспортного засобу та країни-виробника;
  • и потрібно при реєстрації транспортного засобу сплачувати збір на обов’язкове державне пенсійне страхування, у разі потреби розрахує його суму;
  • чи потрібно і в якому саме розмірі сплачувати при відчуженні податок на дохід та військовий збір.

Сервіс «Наявність номерних знаків по Україні» дає можливість дізнатися, до якого саме сервісного центру МВС необхідно записатися, щоб закріпити за авто номерний знак з бажаною комбінацією цифр. Раніше таку онлайн-перевірку можна було здійснити лише для комбінації цифр, що віднесена до категорії «платних» номерних знаків, наразі комбінація цифр може бути будь-якою.

Обидва сервіси також доступні в інфобоксах, що розміщені безпосередньо в сервісних центрах МВС.

Наші новини – на сайті РСЦ та сторінці в соціальній мережі Facebook.