ЦВК оголосила про початок виборів народного депутата на 184 одномандатному виборчому окрузі з центром у Новій Каховці

На офіційному сайті Центральної виборчої комісії України опубліковано постанову від 9 квітня 2021 року №152 про призначення проміжних виборів до Верховної Ради України на одномандатному виборчому окрузі №184 з центром у Новій Каховці Херсонської області, повідомляє Online НК.   

У постанові сказано, що проміжні вибори призначені відповідно до Постанови Верховної Ради України від 30 березня 2021 року № 1371-ІХ про дострокове припинення повноважень народного депутата України Колихаєва Ігоря Вікторовича, обраного в одномандатному виборчому окрузі № 184 (Херсонська область), за особистою заявою.

Відповідно до частини п’ятої статті 15, частини шостої статті 16, статті 106 Закону України «Про вибори народних депутатів України», підпункту 2 пункту 2 розділу ХХХХІІ «Прикінцеві та перехідні положення» Виборчого кодексу України, керуючись статтями 11 – 13, пунктом 3 статті 19 Закону України «Про Центральну виборчу комісію», Центральна виборча комісія постановляє:

  1. Призначити проміжні вибори народного депутата України в одномандатному виборчому окрузі № 184 (Херсонська область) на неділю, 31 жовтня 2021 року.
  2. Взяти до відома, що виборчий процес проміжних виборів народного депутата України в одномандатному виборчому окрузі № 184 (Херсонська область) починається за 60 днів до дня виборів – 1 вересня 2021 року.
  3. Копію цієї постанови надіслати Верховній Раді України та Кабінету Міністрів України для забезпечення фінансування підготовки і проведення проміжних виборів народного депутата України в одномандатному виборчому окрузі № 184 (Херсонська область).
  4. Цю постанову опублікувати в газетах «Голос України» та «Урядовий кур’єр» 31 серпня 2021 року.
  5. Цю постанову оприлюднити на офіційному вебсайті Центральної виборчої комісії.

Як повідомив на апаратній нараді 30 серпня міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко, окружна виборча комісія буде розташовуватись у приміщенні будинку культури “Таврія” у мікрорайоні Центральна Основа.