ЦВК відмовила державному зраднику у реєстрації в нардепи по №184 округу Херсонщини

ЦВК відмовила у реєстрації Едуарду Коваленку кандидатом у народні депутати України по №184 округу, який висувався від партії «Соціал-Патріотична Асамблея Слов’ян».

Про це повідомляє Online НК з посиланням на інформацію громадянської мережі ОПОРА.

Як зазначив член ЦВК Сергій Постівий, за інформацією від МВС, Едуард Коваленко був засуджений за кримінальне правопорушення. 29 грудня 2019 року його звільнили від відбування покарання відповідно до указу Президента України від 27 грудня 2019 року про помилування засудженого. На цей час судимість його не погашена, що перешкоджає його участі у виборчому процесі. Крім того, він вніс грошову заставу у розмірі 60 гривень, в той час, як вона має складати 60 тисяч гривень.

Нагадаємо, що генічанин Едуард Коваленко подав документи до ЦВК на участь в виборах до Верховної Ради України по 184 виборчому округу. Раніше він був засуджений за протидію Збройним Силам України. Після цього Коваленко обміняли на полонених українських військових до бойовиків “ЛНР”. Незабаром він повертається в Генічеськ, а на початку року Коваленка викрили як агента ФСБ і “МГБ ЛНР” та звинуватили в держзраді.

ЦВК також відмовила у реєстрації Євгенії Кувшиннікової («Козацька Українська Партія»), Ірини Мельник («Акцент»), Олексія Міхальова («Соціально-політичний союз «Інтелектуальна ініціатива»), Михайла Мукерії («Союз»), Анни Нечепорук («Велика Україна») через невідповідність документів. Усі вони не подали електронну декларацію та внесли заставу у розмірі 2 гривні.

Таким чином на сьогодні поки не зареєстровано жодного кандидата у депутати по округу №184.