ЦВК зареєструвала Ігоря Йосипенка кандидатом в нардепи на проміжних виборах в ОВО №184

Вчора, 20 вересня, Центральна виборча комісія зареєструвала Ігоря Йосипенка кандидатом в депутати на проміжних виборах по 184 округу Херсонської області.

Про це повідомляє Online НК з посиланням на сторінку депутата Херсонської обласної ради від політичної партії “Європейська Солідарність” Ігоря Йосипенка у Фейсбук.

“Бути депутатом Верховної Ради – це відповідальна і одночасно почесна справа. Відповідальна – тому, що у моєму окрузі проживає більше 160 000 виборців. Я чудово розумію свою відповідальність як представника 160 000 людей у вищому законодавчому органі України за прийняття рішень. І розумію весь обсяг роботи, який потрібно буде втілити в життя. А почесна – тому що 160 000 громадян України довірили представляти їхні інтереси у вищому законодавчому органі України! З 2015 року маю досвід роботи депутата Херсонської обласної ради. Ці 6 років були для мене насиченими на спілкування, роботою над виконанням своїх передвиборчих обіцянок, співпраці з місцевими депутатами заради розбудови інфраструктури громад, постійного оволодіння новими знаннями. Українці переможуть!”, – зазначив Ігор Йосипенко.