“Давайте жити дружно!” – радять Новокаховські бібліотекарі всім своїм читачам

В рамках Тижня молодіжного читання, Новокаховська центральна бібліотека, що на Херсонщині, підготувала віртуальну виставку «LIT-мотиватори для життєвого рубрикатора», де представлена література, яка підкаже вам шлях до позитивного розвитку та внесе у ваш чорно-білий рубрикатор життя веселкові кольори.

Про це редакції Оnline НК повідомили у відділі культури і туризму Новокаховської громади.

В житті кожної людини бувають такі моменти, коли здається, що всі мости безповоротно спалені і будь-які шляхи назад навіки заблоковані; коли, здавалося б, надія на яке би то не було краще майбутнє безапеляційно втрачена. Такі ситуації у житті зустрічаються із постійною періодичністю у тій чи іншій мірі та формі.

Тому не слід розчаровуватися у житті, яке ніколи не постає в однотонному варіанті, а являє собою чорно-білий рубрикатор, у якому білі рубрики – наповнені світлом, добром та неймовірним щастям; чорні – злом, темрявою та нестримним смутком. Однак, саме це поєднання кольорів зачаровує таємничістю і, навіть, трохи лякає непередбачуваністю.

Тож, не панікуйте! В рамках Тижня молодіжного читання, Новокаховська центральна бібліотека підготувала віртуальну виставку «LIT-мотиватори для життєвого рубрикатора», де представлена література, яка підкаже вам шлях до позитивного розвитку та внесе у ваш чорно-білий рубрикатор життя веселкові кольори.

Приємного перегляду!