Делегація з міста-побратима Дрогобич відвідала медичні заклади Нової Каховки

До Нової Каховки на святкування Дня міста, яке відзначалось в минулу суботу, прибула делегація з міста-побратима Дрогобич на чолі з міським головою Тарасом Кучмою.

Шановні гості взяли участь у всіх святкових заходах, які традиційно проходять цього дня, а Дрогобицький муніципальний камерний хор “Легенда” в ході видовищної концертної програми на центральній площі міста привітав новокаховчан зі святом та продемонстрував глядачам свої таланти, повідомляє Online Нова Каховка.

Але в рамках участі у святкуванні відбулись і ділові зустрічі поважних гостей з трудовими колективами Нової Каховки. Про одну з них редакції повідомила Генеральний директор КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Нова Каховка” Олена Ходорковська.

З’ясувалось, що в складі делегації гостей до Нової Каховки прибули: начальник відділу охорони здоров’я Володимир Чуба, генеральний директор КНП “Дрогобицька міська лікарня №1” Андрій Коцюба та головний лікар КП ДМП ДМР Юлія Гончаренко. Безумовно керівників медицини Дрогобича в першу чергу цікавив стан медичних закладів Нової Каховки та система надання медичної допомоги місцевому населенню.

Тим більше, що Олена Ходорковська разом з міським головою Володимиром Коваленком неділю потому, в рамках участі у святкуванні 930-річчя заснування міста-побратима Дрогобич, ознайомились з роботою місцевої міської лікарні №1.

Читайте також: Делегація з Нової Каховки відвідала міську лікарню в Дрогобичі

Отже гості завітали до КНП “ЦПМСД м. Нова Каховка” (гендиректор Олена Ходорковська) та до КНП “ЦМЛ м. Нова Каховка” (гендиректор Наталя Гончарова).

В ході кількагодинної зустрічі медичні фахівці обмінялись корисною інформацією та поділились досвідом роботи під час реформування як самої медичної сфери, так і реформування в ході територіального адміністративного устрою. Адже на прикладі Нової Каховки видно, що міські медичні заклади, поступово перетворюються на районні. А це, в свою чергу, ставить нові виклики перед медичними працівниками.

В ході зустрічі обидві сторони домовились про подальші шляхи вивчення досвіду роботи медичних закладів у містах з метою надання більш якісних послуг населенню.