Делегація з Нової Каховки відвідала міську лікарню в Дрогобичі

В рамках участі у святкуванні 930-річчя заснування міста-побратима Дрогобич делегати з Нової Каховки ознайомились з системою надання медичної допомоги місцевому населенню.

Про це редакції Online НК повідомила Генеральний директор КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Нова Каховка” Олена Ходорковська.

Разом з міським головою Володимиром Коваленком вони відвідали КНП “Дрогобицька міська лікарня №1”, де їх радо привітав головний лікар Андрій Коцюба.

Цей медичний заклад знаний в регіоні через свої іноваційні здобутки, особливо в сфері інтервенційної кардіології та реперфузійної терапії. Напередодні візиту фахівці закладу разом з колегами з Львівського обласного кардіоцентру провели операцію з імплантації постійного електрокардіостимулятора пацієнту з порушенням автоматизму та провідності серця.

Також гості ознайомились з організацією надання населенню міст Дрогобича та Стебника безоплатної кваліфікованої планової стаціонарної та спеціалізованої амбулаторно-поліклінічної допомоги та невідкладної медичної (лікувально-профілактичної) допомоги у відповідності з договорами про надання медичної допомоги та медичних послуг, що закуповуються за рахунок коштів медичної субвенції та/або міського бюджету, з використанням власних кадрових та матеріально-технічних ресурсів.

В ході зустрічі обидві сторони домовились про подальші шляхи вивчення досвіду роботи медичних закладів у містах з метою надання більш якісних послуг населенню.