День дошкілля відзначили в яслах-садку «Журавлик» Нової Каховки

У яслах-садку № 4 «Журавлик» Новокаховської міської ради (директор – Тетяна Дудник), що на Херсонщині, відбулось святкування Дня дошкілля, повідомляє Online НК.

На початку заходів було святкове електронне привітання директора ясел-садка «Дитячий садок – Країна дитинства» для усіх вікових груп. Впродовж дня радісна родина маленьких дошколяриків, навіть самі маленькі, які тільки з 01 вересня прийшли в садочок, урочисто вітали всіх працівників з наступаючим святом.

Весело співали та завзято танцювали, читали вірші про дитинство, про дитячий садок, рідне місто Нова Каховка, вихователів.

Для дітлахів у садочку були проведені: спортивно-музична розважальна програма для дітей старших груп «Енергія дитинства» – на спортивному майданчику, конкурс-огляд для всіх вікових груп «Листяні малюнки» – на свіжому повітрі, дитячий кінозал «Світ дитинства» для молодших дошкільнят. тематичний захід «Посмішку дарують діти» (ігри, жарти, гуморески) для вихованців середніх груп, конкурсна програма «Розумники і розумниці» для дітлахів старшого дошкільного віку. А також була влаштована виставка вітальних листівок-стіннівок «Вітаємо з Днем дошкілля» – оригінальне привітання до свята від батьків.