День милосердя та доброти відбувся у Новокаховському центрі соціальної реабілітації дітей з інвалідністю

У Новій Каховці в Міжнародний день осіб з інвалідністю до вихованців міського центру соціальної реабілітації дітей завітали гості з Будинку дитячої творчості та дитячої школи мистецтв.

Про це редакції Online НК повідомили у центрі соціальної реабілітації дітей зтінвалідністю територіальної громади.

Колектив народного танцю “Любисток” (керівник Ліпка Світлана) подарували танок «Дозвольте запросити», а співочий дует Мар’ї Соколової та Аріни Стародубець (керівник Сімонова Ганна) підготували пісню «Диво».

Ансамбль скрипалів молодших класів «Чарівний смичок», керівник Ольга Ейсмонт, та піаністів Микита Слушаєв і Матвій Білолипецький з викладачем Наталією Тишковою підготували чарівні музичні твори, які заворожили дітлахів центру.

Вихованці реабілітаційного закладу підготували для гостей оригінальний сюрприз – шумову казку «Рукавичка».

В знак дружби та подяки діти центру реабілітації разом з вихованцями творчих колективів станцювали танок дружби.

Наприкінці заходу до присутніх звернувся з теплими словами заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Олексій Левицький та побажав більше радощів і небайдужих людей на життєвому шляху.

Завершився захід солодкими подарунками, які допомогли приготувати місцеві підприємці Володимир Бондаренко, Сергій Стародубець та ТОВ «Берислав-хлібозавод» (директор Тетяна Паніна).