День української писемності та мови відбувся у Маслівській школі

Вчора, 9 листопада, у День української писемності та мови, в Маслівській школі (директор Оксана Ковш) Новокаховської ОТГ, що на Херсонщині, традиційно відбулася низка заходів, приурочених до святкування цього дня, повідомляє Online НК.

З нагоди цієї дати були проведені години класного керівника «Сторінками української писемності», «Мова єднає всіх», конкурс читців.  Учитель української мови та літератури Олена Кравченко провела віртуальну виставку для учнів 8-9 класів «Коштовний скарб народу», організувала перегляд мультимедійних презентацій та відеороликів: «З витоків української писемності», «Розвиток української мови», «Життєпис Преподобного Нестора Літописця».

Педагог-організатор Наталя Зайченко провела для учнів 8 класу конкурс «Знавці української мови» та разом із бібліотекарм школи Оксаною Мосьпан організували тематичну виставку «Веселкова наша мова»

Вчителі школи разом із учнями 5-9 класів долучилися до написання ХХ Всеукраїнського диктанту національної єдності (його писали в цей день усі охочі і небайдужі до української мови).

Бажаючі учні школи взяли участь у Міжнародному конкурсі знавців української мови ім. П.Яцика. Переможці шкільного етапу представлятимуть нашу школу в міському конкурсі.

Відзначення Дня української мови та писемності дало змогу учням доторкнутися до джерел духовної культури рідного народу, поглибити знання про витоки писемності та розвиток української мови, її правопис; усвідомити необхідність пропагування української мови в суспільстві, підвищення власної мовної культури, як обов’язку кожного українця.