Дільницю, де голосував Зеленський, охороняли “тітушки” – журналіст

Дільницю, де голосував кандидат в президенти Володимир Зеленський, охороняли молодики спортивної статури. Про це повідомив кореспондент “Прямого” Артем Хоменко.

“Володимир Зеленський буквально щойно проголосував та поїхав. За моєю спиною цей весь натовп, який ви бачите, – це вже журналісти українські, міжнародні, закордонні та інші, які намагалися поспілкуватися з Володимиром Зеленським. Хочу одразу сказати, що коли ми приїхали, а ми приїхали задовго до початку – він мав голосувати об 11-й – цієї події. Ми помітили, і не тільки ми, а й інші журналісти також помітили і передавали це у своїх прямих включеннях, що на території дільниці, біля неї дуже багато молодиків спортивної статури, яких ми вже звикли повсюди майже в Україні бачити, які просто тут стояли. У них всі запитували, хто ви і що ви тут робите, і навіщо – вони представлялися якимись “спортивними журналістами”, – повідомив журналіст.

Також він повідомив, що Володимир Зеленський приїхав на дільницю в оточенні багатьох охоронців.

“Потім, коли приїхав сам кандидат, його оточили дуже багато охоронців. Вони не давали нікому взагалі ні задати питання, ні наблизитися навіть до нього. Все ж таки на декілька питань журналістів він відповів. Зокрема у нього запитали, попросили прокоментувати, чому він назвав російських найманців на Донбасі повстанцями, як він це зробив у п’ятницю на дебатах на стадіоні. Він відповів, що мав на увазі… Яке слово він використав? “І мав на увазі бунтарів” – він так сказав.

Потім ми проводжали його, весь цей шлях ми пройшли разом з ним в натовпі величезному. Дуже велика тиснява була. Ми провели його до дільниці. І коли він зайшов в ці двері, ось ці молодики спортивної статури, про яких я розповідав, які тут були з самого початку, вони просто заблокували двері. І ні ми, ні інші журналісти, які його зустрічали на вулиці, не змогли потрапити до дільниці”, – додав журналіст.

“Коли він підходив до сходів, у натовпі була одна дівчина, її звати Юлія – вона нам потім представилась – вона зняла з себе пальто. Вона була топлес. На грудях у неї було написано “Досить ґвалтувати Україну”. І це гасло вона викрикувала. Вона почала викрикувати. Охорона Зеленського її відтіснила від нього. Вона представляє рух “Femen”. Вона сказала, що вона проти цієї політичної вакханалії, яка відбувається у нас за весь час наших виборів. Все потім відбулося досить мирно. І поліція просто попросила відійти від виходу до виборчої дільниці. Її ніхто не затримував. А сам кандидат, проголосувавши, так само оточений охоронцями, які буквально нікого не пропускали до нього, покинув дільницю та вже поїхав”, – розповів журналіст.
Поділіться цим:
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial