Діти-сироти Новокаховської територіальної громади отримають житло

У Новій Каховці 13-та позачергова сесія міської ради збільшила дохідну частину міського бюджету на кошти субвенції з обласного бюджету для придбання житла особам з числа дітей-сиріт, повідомляє Online НК.

На підставі розпорядження голови Херсонської обласної державної адміністрації від 11 серпня 2021 року № 673 «Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2021 рік» депутати міської ради збільшили дохідну частину міського бюджету на суму 831 тис. 522,30 грн за рахунок субвенції «Проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа».

Кошти зазначеної субвенції спрямовано Управлінню праці та соціального захисту населення Новокаховської міської ради за відповідною бюджетною програмою для виплати грошової компенсації з метою придбання житла особам з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування віком від 23 до 35 років