Дівчинка, яка вижила у жахливій ДТП під Новою Каховкою, підключена до ШВЛ

Шістнадцятирічна Аліна Жмутська, яка єдина вижила у страшній ДТП, яка нещодавно сталася на Херсонщині, перевезена санітарною авіацією з лікарні міста Нова Каховка до обласної дитячої лікарні.

За словами головної лікарки дитячого медичного закладу Інни Холодняк, зараз стан дівчини оцінюється лікарями як стабільно важкий. Про це вона повідомила кореспонденту видання Depo.Херсон.

“Дівчина отримала важку черепно-мозкову травму, також вона отримала тупу травму грудної клітини та тупу травму живота. Звісно, з такими ураженнями стан людини не може бути легким. Пацієнтка перебуває у медикаментозному наркозі і підключена до апарату штучної вентиляції легенів”, – розповіла Інна Холодняк.

Головний лікар також сказала, що зважаючи на стан дівчини, прогнози щодо розвитку подій – дуже стримані, бо у цій ситуації важко прогнозувати щось конкретне.

Нагадаємо, у страшній аварії на Херсонщині загинули заступник голови Кропивницької обласної організації ВО “Свобода” Едуард Жмутський, його дружина Марина і молодша донька Злата.