Дівоча збірна Херсонщини з футболу виграла відбірковий турнір Чемпіонату України

Збірна дівчат Херсонщини, основу якої складають новокаховчанки, виграла відбірковий турнір Чемпіонату України серед команд 2008 року народження. Змагання відбувались у Новій Каховці на футбольному полі “Дніпро”. 

Про це повідомляє Online НК з посиланням на сторінку Сергія Цигіпи у Фейсбук.

Позаду залишилися команди Дніпра, Одеса та Запоріжжя. Але ця перемога далася важко. Вчора наші дівчата виграли у дніпряно 1-0. А сьогодні вони грали дві гри поспіль, таким було жеребкування. Зустріч з командою Запоріжжя закінчилася вничію 0-0, потім були післяматчові пенальті, де вдача була на боці гостей із Запоріжжя.

В другій грі з командою Одеси наші першими отримали гол у власні ворота, але знайшли сили зібратися і відігралися. А потім пішли в тотальний наступ та розтрощили одеситок 5-1! Кращою на полі була капітан команди Даша Стрілько з 8-ої школи, а гол, який вона забила зі штрафного, взагалі був шедевральний!

Тепер збірна Херсонської області, до якої окрім новокаховчанок увійшли дівчата з Херсону, Каховського та Іванівського районів, буде грати у фіналі першості України, куди виходять переможці чотирьох відбіркових груп. Тож бажаємо нашим дівчатам та тренерському штабу подальших перемог!

Тренери переможців: Андрій Ківнюк (Нова Каховка), В’ячеслав Роль (“Кристал” Херсон), Олексій Гурнсков (Каховський р-н) Анатолій Рєзанов (Іванівський р-н).