Для фахівців туристичної сфери Новокаховської ОТГ проведуть онлайн-тренінг

Для представників сфери туризму, гостинності та культури Новокаховської територіальної громади, що на Херсонщині, 24-27 травня буде проведено безкоштовний онлайн-тренінг на тему: «Створення культурного туристичного продукту».

Про це редакції Online НК повідомили у відділі культи і туризму територіальної громади.

Тренінг проходитиме за підтримки програми «Проєкт USAID «Економічна підтримка Східної України».

Створені культурні туристичні продукти та фестивалі будуть рекомендовані до отримання фінансування від програми ERA USAID у 2022 році.

До у часті у тренінгу запрошувались представники органів місцевого самоврядування (сектор культури та туризму), закладів культури територіальної громади, готельєри, ресторатори, представники етнічних товариств, організатори подій та фестивалів, гіди, екскурсоводи, представники креативних індустрій (скульптори, архітектори, художники, фотографи, актори, тощо), науковці (туризмознавці, історики, краєзнавці), медіа та блогери, які пишуть про туризм, тощо.

Проводитиме тренінг Романова Анна — експерт, виконавча директорка «Асоціації Індустрії Гостинності України», доктор економічних наук, депутат Верховної Ради VIII скликання (2014-2019р.р.), секретар Комітету Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму, голова підкомітету з питань туризму, курортів та рекреації. До обрання у Верховну Раду була заступником Чернігівського міського голови.

Реєструйтеся вже зараз: https://forms.gle/CfzpvBSBk1JSH75A6
Кількість місць – обмежена!