Для отримання права на пільги з електроопалення потрібно звернутись до управління соцзахисту

В опалювальному сезоні, що розпочнеться з 16 жовтня 2021 року по 15 квітня 2022 року включно, у разі відсутності газового індивідуального опалення, на пільговиків, які використовують для обігріву приміщень побутові електричні обігрівачі, чекають зміни в розрахунках пільг на опалення.

Про це Online НК повідомили в управління праці та соціального захисту населення Новокаховської територіальної громади.

У постанову КМУ від 17 квітні 2019 року №373 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі» були внесені зміни.

Зазначені розрахунки здійснюються за умови відключення від центрального опалення на підставі акту обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства та акту обстеження стану зовнішньо- і внутрішньобудинкових електромереж щодо їх відповідності вимогам нормативно-правових актів, що проведені організаціями, які здійснюють обслуговування таких мереж.

В УПСЗН пропонують всім, хто не отримує субсидію та мають право на вищезазначену пільгу, звертатись до управління з будь-якою довідкою, підтверджуючу площу житла. При собі мати документ, що посвідчує особу.

За більш детальною інформацією звертайтеся до управління праці та соціального захисту (вул. Історична, буд.18, каб.№16) та за телефонами (05549)4-54-60, (066) 347-96-37.

Прохання при відвідуванні управління дотримуватися карантинних обмежень (наявність захисної маски обов’язкова).