Для сільської дітвори Херсонщини дорослі влаштували яскраве свято

На Херсонщині продовжують відзначати Міжнародний день захисту дітей, влаштовуючи фестивалі та концертні програми. Сьогодні яскравий захід за участі аніматорів відбувся в селі Старосілля, що поблизу смт Велика Олександрівка.

Близько 50 місцевих дітей зібралися у спортивному залі Старосільської загальноосвітньої школи, аби попри негоду відзначити перший день літа та отримати позитивні емоції.

У невеликому приміщенні організаторам вдалося розмістити кілька локацій різної тематики, де діти мали змогу стати учасниками конкурсів, естафет, та навіть потанцювати.

До організації свята для дітей долучитися і представники Благодійного Фонду Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!». Вони подарували кожній дитині солодку вату та повітряні кульки.

«Конкурси, естафети, міні-дискотека – вже давно таких заходів не було у нашому населеному пункті. Ми дуже раді, що попри негоду, все ж таки вдалося відсвяткувати Міжнародний день захисту дітей. Дякуємо всім за організацію та солодкі подарунки», – діляться враженнями гості заходу.

Голова однойменної з Фондом партії Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!» Геннадій Лагута наголосив: «Сьогодні свято маленьких громадян – Міжнародний день захисту дітей, тож чому б малечі не влаштувати свято. Саме заради здійснення дитячих мрій, сподівань, щирих усмішок ми дорослі повинні долати всі труднощі. Щиро бажаю вам, дорогі маленькі друзі, яскравого дитинства під мирним небом!”