Для сільської малечі села Веселе благодійники влаштували свято прощання з літніми канікулами

Вчора, 19 серпня, звичайний буденний день для жителів села Веселе Новокаховської ОТГ Херсонщини перетворився на святковий. Просто посеред населеного пункту розгорнувся яскравий намет миколаївського цирку-шапіто “Олександр”.

Свої неймовірні таланти трупа артистів продемонструвала понад 300 глядачам. Про це повідомляє Online НК з посиланням на інформацію в соціальній мережі.

Це і містичні фокуси від іллюзіоніста, і небезпечні повітряні трюки від акробатів, і звичайно вражаючий виступ клоуна Шурика. Дорослі та діти не відпускали жодного з артистів без гучних оплесків.

Зазначимо, що на виставу завітали і жителі сусіднього села Козацьке.

“Вже незабаром розпочнеться новий навчальний рік. Тому останні тижні літних канікул необхідно провести у максимально позитивному настрої. І циркове шоу як раз те, що необхідно! Дякуємо Благодійному Фонду Ігоря Колихаєва “НАМ ТУТ ЖИТИ!” та голові однойменної з фондом партії Геннадію Лагуті за такий чудовий подарунок!”, – діляться жителі с. Веселе Новокаховської ОТГ.

“Цього літа циркова трупа подорожує Херсонщиною. І цих трьох місяців не вистачило аби охопити усі населені пункти нашого регіону. При тому, що кожен виступ збирав повні глядацькі зали. Це демонструє як нашим людям, особливо в маленьких селах та селищах, не вистачає яскравих та позитивних емоцій. Тому наша команда продовжує роботу над впровадженням відповідних ініціатив!”, – наголосив голова однойменної з фондом партії Геннадій Лагута.