Для захисту бізнесу на Херсонщині створено регіональну раду інвесторів

Ініціатором створення дорадчого органу виступив очільник Херсонщини Юрій Гусєв. Ідею підтримали бізнесмени області, керівники профільних структурних підрозділів ОДА, державних установ, контролюючих та правоохоронних органів під час першого установчого засідання.

Юрій Гусєв наголосив, що інвестори повинні відчувати себе захищеними в нашому регіоні, мати змогу розвиватись, щоб регіональний бізнес-клімат був найкращим в Україні.


«Мета діяльності цієї ради – мати постійний майданчик для діалогу, забезпечувати зворотний зв’язок та комунікацію для того, щоб збільшувати надходження інвестицій в область. Також до кінця лютого ми створимо консьєрж-сервіс для обслуговування підприємців та бізнесменів. Ми повинні побудувати систему таким чином, щоб вона була спрямована на розвиток бізнесу, а платники податків чесно сплачували відрахування до бюджету», – відзначив Юрій Гусєв.

Усі присутні отримали проєкт Положення про Херсонську регіональну раду інвесторів та з питань захисту бізнесу для подальшого доопрацювання та внесення пропозицій.