ДМК “Таврія” – активний учасник Дня міста Нова Каховка та “Таврійського ярмарку”

У Новій Каховці відбувся фестиваль громад Каховського району «Чумак-Фест», який проходив разом з найбільшим на Півдні України «Таврійським ярмарком» на який зібралось більше 180 учасників з 19 областей України.

Тематичними розділами ярмарку були продукти харчування, промислові товари, будівельна індустрія, агропромисловий комплекс, народні майстри тощо, повідомляє Online НК. Він тривав кілька днів з 23 до 26 вересня і об’єднав виробників різних напрямків.

Серед них помітне місце займала локація Дому марочних коньяків “Таврія”. Дуже жваво йшла торгівля продукцією іменитого Бренда, активно дегустували коньяки всі бажаючі, а в красивій фотозоні робили знімки на згадку про свято!


24 вересня в місто почали прибувати почесні гості, серед яких були давні друзі ДМК “Таврія” французи з міста побратима Сент-Етьєн-дю-Рувре. На підприємстві почесних гостей зустріли згідно з традиціями, з великою повагою і радістю. Гостей ознайомили з повним циклом народження благородного напою, колискою якого є їхня батьківщина. А на дегустації запропонували найтитулованіші позиції.

Фахівцям заводу в черговий раз було приємно почути: «А чому ми не бачимо ваш продукт у Франції ?! Він чудовий!”. Це найвища оцінка від шанувальників і знавців класичного дижестива! Фотографії на пам’ять, обмін сувенірами та незабутні враження прикрасили цей день.

25 вересня яскраво та насичено святкували 69-річчя рідного міста новокаховчани. Від самого ранку у Новій Каховці проходили різноманітні святкові заходи: концерт “Рідне місто моє” за участі мистецьких колективів територіальних громад району, виставки майстрів та художників, регата крейсерських яхт, а також – святкова хода.

Одним з головних спонсорів на святі День міста в Новій Каховці був Дім марочних коньяків “Таврія” – найбільший в Україні виробник коньяків – в тому числі елітних: марочних і колекційних груп.

Суботній день розпочався ранніми конкурсами на березі Дніпра, де проходило траціційне свято “Юшки”, на якому також відчувалася присутність спонсора – ДМК “Таврія”.

Поки команди готували знамените блюдо з дніпровської риби, проводились різні конкурси з історії іменитого Бренда і багато інших, а переможцям вручили призи від ДМК “Таврія” – вино, коньяк, білосніжні кульки з логотипом Таврія!

В цей же день на центральній площі міста, де проходило чудове свято, також розташувалася величезна локація ДМК Таврія – дві фотозони, торгова палатка з продукцією ДМК “Таврія”, дегутаціонний ларьок, де всі гості могли пригоститися продукцією знаменитого Бренда.

Під час нагородження передовиків і почесних гостей міський голова Володимир Коваленко вручав кожному подарунки від ДМК “Таврія”. Марочний коньяк і коньячні келихи з логотипом “Таврія” ще довго будуть багатьом нагадувати про ці теплі осінні дні свята!

Дуже яскравим був і гала-концерт за участю спеціально запрошеної співачки Надії Дорофєєвої. Жвава публіка під звуки музики і насолоду таврійським коньяком перебувала в піднесеному настрої. Навколо було дуже багато дітей, в руках яких можна було побачити білосніжні кулі з логотімом “Таврія”…

А ввечері знаменитий феєрверк осяяв небо різнокольоровими вогнями. Дуже приємно відзначити, що місто живе і розвивається згідно з традиціями! І помітну роль в житті міста займає Дім марочних коньяків “Таврія”. Чудове свято прикрасило наше життя і надовго залишило в пам’яті приємні і незабутні враження!