Дніпрянський старостат Новокаховської громади звітує за роботу у серпні

Про роботу Дніпрянського старостату Новокаховської громади Херсонщини сайту Online НК розповів в.о. старости Анатолій Білий.

Впродовж серпня фахівцями відділу для розгляду на депутатських комісіях та схвалення на сесії Новокаховської міської ради підготовлено 10 проектів рішень з земельних питань та 2 проекти рішень, що стосується інфраструктури Дніпрянського старостинського округу.

Укладено 7 договорів щодо утримання та розвитку інфраструктури населених пунктів Дніпрянського старостинського округу.

Було проведено 4 рейди по сім’ям із складними життєвими обставинами спільно із головним спеціалістом Служби у справах дітей, соціальним педагогом Дніпрянської ЗОШ та фахівцем із соціальної роботи МЦСССДМ, відвідано 27 родин. Рейд проводився з метою контролю за виконанням батьками своїх родинних обов’язків. Під час відвідування сімей з дітьми перевірялися умови, які створені для виховання та розвитку дитини, наявність у дитини харчування та одягу відповідно до віку та сезону, наявність засобів гігієни, візка та ліжка тощо. З батьками було проведено профілактичні бесіди та нагадано про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків.

Проводилась дистанційна робота з родинами, які перебувають у складних життєвих обставинах. Було відвідано 9 родин, складено 6 актів обстеження житлово-побутових умов.

На території Дніпрянського старостинського  округу  здійснено реєстрацію/зняття з  реєстрації місця проживання  30  осіб. Було видано 225 довідок про склад сім’ї та 23 акти старости, зареєстровано 5 звернень громадян, видано 56 довідок  про наявність земельних ділянок.

В серпні продовжились роботи з реконструкції вуличного освітлення населених пунктів Дніпрянського старостинського округу. Вуличне освітлення з’явилось в с.Нові Лагері ще на трьох вулицях (Степова, Нова, Миру). Також додатково встановлені фотоелементи, які дозволять більш раціонально використовувати електроенергію та економити буджетні кошти. Роботи виконувалися ТОВ «Технотеплосервіс» (директор Мосієнко Н.С.).

Протягом серпня місяця виконувались роботи з благоустрою, в рамках яких проводився покіс та прибирання узбіч доріг, автобусних зупинок. В черговий раз проведено ліквідацію несанкціонованого сміттєзвалища в районі дач «Таврія» та за селом Корсунка. Роботи виконував ФОП Хуторний Сергій.

На спортивному майданчику Днiпрянськоi ЗОШ були встановленi такі довгоочікувані вуличнi тренажери.

Староста Дніпрянського старостинського округу та співробітники управління КМІСО взяли участь у толоках. В результаті яких була прибрана прибережна територія в районі шкільного пляжу та «топольків» у смт. Дніпряни, а також берегова територія в центрі селища. Було встановлено додатковий контейнер для збору сміття.

В смт.Днiпряни відбулось чудове свято до Дня Прапора та Дня Незалежностi! Яскраву фотозону створила своїми малюнками  наша дніпрянська художниця Надiя Посохова.

До Дня Незалежності України Дніпрянський старостат оголошував конкурс дитячих малюнків. Переможці конкурсу отримали подарунки та дипломи, усіх учасників було відзначено грамотами.

Згідно угоди про організацію громадських робіт між Новокаховською міською філією Херсонського обласного центру зайнятості та Управлінням комунального майна, інфраструктури старостинських округів Новокаховської міської ради створено тимчасове робоче місце для проведення громадських робіт з прибирання та озеленення території.  За цією угодою тимчасово працевлаштовано Тяглова Віктора.

Дніпрянський старостат продовжує свою роботу.