Дніпрянський старостат Новокаховської громади прозвітував за роботу у вересні

Дніпрянський старостат Новокаховської громади Херсонщини прозвітував про свою роботу у вересні, повідомляє Online НК.

Для розгляду на депутатських комісіях та схвалення на сесії Новокаховської міської ради підготовлено 19 проектів рішень з земельних питань та 4 проекти рішень, що стосується інфраструктури Дніпрянського старостинського округу.

Продовжують проводитись рейди з благоустрою по населеним пунктам в смт.Дніпряни, видано 7 попереджень громадянам.

Укладено 9 договорів с суб’єктами підприємницької щодо утримання та розвитку інфраструктури населених пунктів Дніпрянського старостинського округу.

З метою контролю виконання батьками своїх батьківських обов’язків було проведено 2 рейди по сім’ям із складними життєвими обставинами спільно із соціальним педагогом Дніпрянської ЗОШ. Було відвідано 29 родин із складними життєвими обставинами, складено 4 акти. Під час відвідування даних сімей перевірялися умови, які створені для виховання та розвитку дитини. З батьками було проведено профілактичні бесіди та нагадано про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків.

На території Дніпрянського старостинського округу здійснено реєстрацію/зняття з реєстрації місця проживання 57 осіб.

Було видано 225 довідок про склад сім’ї та 26 актів старости, зареєстровано 11 звернень громадян, видано 35 довідок про наявність земельних ділянок.

У вересні продовжились роботи з реконструкції вуличного освітлення населених пунктів Дніпрянського старостинського округу. Вуличне освітлення з’явилось в смт.Дніпряни (вулиці Ярошенко, Ушакова) та в с.Корсунка (Степова, Лісова).

Протягом вересня виконувались роботи з благоустрою, в рамках яких проводився покіс та прибирання узбіч доріг, автобусних зупинок. Також виконувались роботи з прибирання кладовища в смт.Дніпряни. Роботи виконував ФОП Хуторний Сергій.

Продовжується сприяння в укладанні договорів на вивезення твердих побутових відходів між КП «НК Екосервіс» та населенням. За поточний місяць заключено 15 угод. В черговий раз звертаємось до мешканців с.Корсунка щодо необхідності укладання угод про вивіз побутових відходів!