Дніпрянський старостат звітує за свою роботу у жовтні

Інформацію про підсумки роботи відділу Дніпрянського старостинського округу Новокаховської ОТГ Херсонщини у жовтні поточного року Online НК надав в.о. старости Анатолій Білий.

Для розгляду на депутатських комісіях та схвалення на сесії Новокаховської міської ради підготовлено 35 проектів рішень з земельних питань та 2 проекти рішень, що стосується інфраструктури Дніпрянського старостинського округу. Також укладено 5 договорів щодо утримання та розвитку інфраструктури населених пунктів Дніпрянського старостинського округу.

З метою контролю виконання батьками своїх батьківських обов’язків було відвідано 9 родин з ознаками складних життєвих обставин та за повідомленнями, складено 8 актів. Під час відвідування даних сімей перевірялися умови, які створені для виховання та розвитку дитини. З батьками було проведено профілактичні бесіди та нагадано про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків.

На території Дніпрянського старостинського округу здійснено реєстрацію/зняття з реєстрації місця проживання 40 осіб. Було видано 155 довідок про склад сім’ї та 15 актів старости, зареєстровано 6 звернень громадян, видано 48 довідок про наявність земельних ділянок, а також посвідчено 5 довіреностей.

У жовтні продовжились роботи з реконструкції вуличного освітлення населених пунктів Дніпрянського старостинського округу, а також виконувались роботи з грейдування з підсипкою доріг по провулкам в смт.Дніпряни.

Управлінням КМІСО надавалась допомога у підготовці виборчих дільниць до проведення місцевих виборів.

Староста Анатолій Білий разом із співробітниками Управління КМІСО (начальник Олена Сендик) приймали також активну участь у проведені толок в смт.Дніпряни та с.Корсунка.

Продовжується сприяння в укладанні договорів на вивезення твердих побутових відходів між КП «НК Екосервіс» та населенням. За поточний місяць заключено 12 угод. В черговий раз звертаємось до мешканців Дніпрянського старостинського округу щодо необхідності укладання угод про вивіз побутових відходів.