У Новій Каховці громадськість збирає кошти на видання книги про Олександра Довженка

У Новій Каховці, що на Херсонщині, ініціативна група шанувальників творчості Олександра Довженка мають намір до 70-річчя з дня утворення міста, яке буде відзначатись наступного, 2022 року, видати книжку про талановитого митця.

Під час будівництва відомий письменник і кінорежисер жив та працював у місті, повідомляє Online НК.

Громадська жіноча організація «ДІЯ» отримала від авторського колективу літературного альманаху листа: «Місто, в якому нам з Вами поталанило жити, наступного року святкуватиме свій 70-річний ювілей. Вік, який вартий того, щоб розпочати розповіді про його історію та людей, що вклали часточку свого життя у розквіт Нової Каховки».

Ініціатори вирішили видання книги зробити спільнокоштом або краундфандінгом.

Тому з метою збору коштів на це видання 15 липня о 17-00 в малій залі будівлі фірми «Херсоноблагробуд» (пл. Сільських Будівельників, 1) ініціативна група провела творчу зустріч із всіма бажаючими підтримати цей проект та допомогти в зборі коштів на видання книги.

Це поважні і відомі громадяни декілька років збирали інформацію про вплив О.П. Довженка на історичні події розбудови Нової Каховка, зібравши свідчення у літературне видання. Щоб передати ці факти на папері нашим нащадкам та зробити гідний подарунок до ювілейної  дати.

Тележурналісти ютуб-каналу “Джерело Новокаховське” підготували відеозвіт про цей захід: