До боротьби з браконьєрами Херсонщини залучено авіацію та поліцейські підрозділи з інших областей

Співробітники Управління авіації та поліції на воді спільно з працівниками сектору поліцейської діяльності на воді Херсонського районного управління поліції, а також  з колегами з Київської, Чернігівської та Хмельницької областей розпочали відпрацювання акваторії Азовського моря.

Про це інформує управління комунікації Національної поліції України.

У перший день відпрацювання водних об’єктів Херсонської області правоохоронці виявили браконьєрський улов: у сітках порушників, довжина який становила майже півтора кілометра, знаходилося  різні види риб (по кілька десятків тисяч штук кожної). Знаряддя лову вилучили, біоресурси випустили у природнє середовище.

«Під час рейду поліцейські  виявили різноманітні браконьєрські знаряддя лову. Зокрема  вилучили 788 пасток  бичкових, чотири ятеря креветочні та сім  ятерів бичкових, а також  11  сіток мисинових. Лише протягом одного дня вилучено знарядь лову, довжина яких сягає півтора кілометра. У цих сітях були бички, креветки, камбала, піленгас та зеленушка. А це – по кілька десятків тисяч риб, які ми випустили у природнє середовище. Орієнтовна вартість браконьєрського улову становить майже три мільйони гривень», – розповів начальник управління авіації та поліції на воді Національної поліції України Сергій Науменко.

За його словами, відпрацювання акваторій буде проводитися і надалі.