До бюджету Новокаховської громади платники податків сплатили 290 млн грн

За інформацією відділу координації та моніторингу доходів бюджету Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі впродовж січня – вересня 2021 року до місцевого бюджету платники податків Новокаховської ОТГ сплатили 290,1 млн гривень податків і зборів.

Про це редакції Online НК повідомили у прес-службі податкової Херсонщини.

Традиційно в доходах місцевих бюджетів найбільшу питому вагу займає податок на доходи фізичних осіб – 178,6 млн гривень або 61% надходжень.

Також стабільно та суттєво поповнюють бюджет місцевої громади надходження єдиного податку. Його сплачують суб’єкти господарювання, які перебувають на спрощеній системі оподаткування. Станом на 01.10.2021 року ці надходження склали 38 млн гривень.

Важливим джерелом наповнення місцевої скарбниці Новокаховської МТГ залишається податок на майно, надходження від якого складають 32,2 млн гривень.

Варто додати, що позитивної динаміки загальної сплати податків і зборів до місцевого бюджету досягнуто завдяки злагодженій роботі податківців та органів місцевого самоврядування, а також сумлінному ставленню платників до сплати податкових зобов’язань.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX».