До бюджету Нової Каховки надійшли кошти на погашення заборгованості з різниці в тарифах

16-17 грудня у Новій Каховці відбулась 18 чергова сесія міської ради, на якій депутати розглянули 14 питань порядку денного, що були присвячені розв’язанню проблем у різних сферах міського господарства наприкінці 2021 року.

Про це Online НК повідомив начальник організаційного відділу міської ради Роман Пашкевич.

Так, одним з рішень депутати збільшили доходи спеціального фонду за рахунок субвенції на погашення заборгованості з різниці в тарифах, що підлягає урегулюванню згідно з Законом України «Про заходи, спрямовані на врегулювання заборгованості теплопостачальних та теплогенеруючих організацій та підприємств централізованого водопостачання і водовідведення» на суму 45 млн. 882 тис. 416,90 грн.

Кошти субвенції спрямовані за цільовим призначенням на погашення заборгованості з різниці в тарифах на послуги з теплопостачання, водопостачання та водовідведення.

Ці кошти надійшли після того, як уряд 15 грудня затвердив порядок та умови надання такої субвенції. Отримання коштів дозволить теплопостачальникам звільнитись від боргів та розпочати модернізацію власних підприємств, – заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Херсонщина на погашення заборгованості з різниці в тарифах на послуги з теплопостачання, водопостачання та водовідведення отримала з державного бюджету 483 млн. грн.