До місцевого бюджету Нової Каховки надійшло близько 39 мільйонів гривень єдиного податку

За дев’ять місяців 2020 року суб’єкти господарювання, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, сплатили до місцевого бюджету Нової Каховки майже 39 мільйонів гривень єдиного податку.

Відомості про це навели у пресслужбі Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, повідомляє Online Нова Каховка.

Ця сума перевищила минулорічні надходження на 4 млн. гривень або 11%. Єдиний податок стабільно поповнює місцевий бюджет Нової Каховки. Він є важливим фінансовим джерелом у вирішенні соціально-економічних питань міста.

Значну частку надходжень забезпечують суб’єкти підприємницької діяльності – фізичні особи. З початку року вони спрямували до місцевого бюджету міста 32 млн гривень.

Приріст надходжень єдиного податку до минулого року склав 4 млн гривень або 14%.

У податковій інспекції нагадують представникам малого бізнесу про переваги звітування, а також можливість сплати податків через Електронний кабінет. Робота у приватній частині Електронного кабінету здійснюється після проходження електронної ідентифікації онлайн з використанням кваліфікованого електронного підпису.

Отримати електронний підпис можна у підрозділі Кваліфікованого надавача ЕДП Інформаційно-довідкового департаменту ДПС, який знаходиться у приміщенні Новокаховської ДПІ за адресою: м. Нова Каховка, вул. Горького, буд. 11а. Пункт працює за попереднім записом (05549) 4-52-88.