До Новокаховського суду завітали на екскурсію школярі Каховської ЗОШ №1

Новокаховський міський суд Херсонської області приділяє велику увагу питанню підвищення правової обізнаності учнівської молоді щодо функціонування судової системи та процедур здійснення судочинства, двері суду завжди відкриті для школярів та студентів.

Минулої п’ятниці до суду на екскурсію завітали учні 9-х класів Загальноосвітньої школи I-III ступенів №1 м. Каховка, щоб ознайомитись із діяльністю судової установи, повідомляє Online Нова Каховка з посиланням на nkm.ks.court.gov.ua.

Юні гості оглянули приміщення суду, зали судових засідань, дізнались, як влаштовані канцелярія суду та архів, ознайомились із порядком проходження справи у суді, структурою суду.

Школярі спробували свої сили у розв’язанні суперечки між мультиплікаційними героями Конем та Хом’яком, виступивши у ролі незалежних арбітрів.

Керівник апарату суду Наталія Котій, помічник голови суду Анастасія Гаврилюк  та головний консультант суду Світлана Добровольська розповіли гостям про роботу електронного суду, порядок розгляду судом справ за участі присяжних, особливості повноважень слідчого судді, а також відповіли на запитання.

Наприкінці зустрічі школярі подякували працівникам суду за цікаву і змістовну зустріч та зробили фото на згадку.