До Нової Каховки завітає відомий український митець та іконописець з Дрогобича Лев Скоп

Шановні новокаховчани!  6-8 квітня до нас завітає цікава людина – Лев Скоп відомий український митець та іконописець 

Він нагадує доброго чаклуна з голлівудських фентезійних блокбастерів або з казок нашого дитинства. Довга борода, заплутане волосся, глибочезний погляд. Коли спілкуєшся з ним, вдається, що він усе про тебе знає наперед. Може й так? Хоча сам стверджує — ніколи не загадував нічого на завтра й не озирався на вчора. Живе сьогодні — тут і зараз.

Лев Скоп — художник, поет, викладач… Але це дуже по-вікіпедійному. Насправді ж Лев Скоп — просто Людина, яка не може не зацікавити. Він зростав «на бітлах» і важко пережив розпад команди. Створив власну рок-групу і досі, крім віршів, пише пісні. Майстерню має у невеликій церкві.

Він ніколи не заробляв величезних коштів, але вважає себе успішним. «Успіх — це бути потрібним» — стверджує Лев Скоп і пригадує, як «до стелі» стрибають його колишні студенти, побачивши свого вчителя в коридорах Академії мистецтв.

Навіть свої наукові праці він пише тільки тоді, коли має натхнення. Так само, як картини, ікони чи поезію. І ніколи, до слова, не працює на замовлення. Це, каже, найпростіший спосіб втратити себе самого.

В рамках програми по культурному обміну з містом – побратимом Дрогобич, до міста Нова Каховка прибуде відомий український художник та іконописець  Левко Скоп.

Зустріч з митцем відбудеться за наступним планом:

06 квітня 2019 року

  • 12.00 – урочиста зустріч Левка Скопа
  • 13:00 – Майстер-клас для дітей – Новокаховська дитяча школа мистецтв
  •  17:00 – Творча зустріч  містян з Левком Скопом  – Палац культури

07 квітня 2019 року

  •  9.00 – Знайомство з Новою Каховкою та  відвідування Кам’янської Січі – «колиски козацької слави»;
  • 14:00 – Майстер-клас  Левка Скопа та благодійний аукціон – Комплекс відпочинку  «Казкова Діброва»

08 квітня 2019 року

Зустріч з учнівською молоддю міста, спілкування з пресою.