До сільської малечі Великоолександрівської громади вшосте завітали артисти цирку

Сьогодні, 8 вересня, у Великоолександрівській громаді Херсонщини відбувся шостий виступ миколаївського цирку-шапіто «Олександр”. Цього разу у селі Новодмитрівка, де посеред населеного пункту артисти цирку розгорнули яскравий різнокольоровий намет.

На виставу гастролюючої трупи жителі громади збиралася протягом усього дня, повідомляє Online НК з посиланням на інформацію в соціальній мережі. Це не лише місцеві, а й жителі сусідніх сіл Старосілля та Шостакове. Тож артистів зустрічала повна глядацька зала, а це більше 400 людей!

«Здається, що наші діти потрапили у казку! Цирк просто у нашому селі та ще й з такою насиченою програмою: і акробати, і ілюзіоніст, і всіма улюблений клоун. Сказали б нам про це раніше – не повірили! Тому ми неймовіро вдячні Благодійному Фонду Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!» та голові однойменної з фондом партії Геннадію Лагуті за втілення дитячих, та й дорослих мрій», – розповідають жителі с. Новодмитрівка Великоолександрівської ОТГ.

«Коли ми дізналися, що більшість громад Херсонщини не має культурно-мистецьких заходів – ми почали працювати у даному напрямку. Це і підтримка місцевих будинків культури в матеріально-технічному забезпеченні, сприяння утворення та функціонування різноманітних гуртків та звичайно організація виступів вже усім відомого цирку. Враховуючи на неймовірний зворотній зв’язок від людей – наша команда впевнена у свої діях. Тому ця робота продовжується!, – наголосив голова однойменної з Фондом партії Геннадій Лагута.