До уваги голів ОСББ, ЖБК, ФОП та громадян Нової Каховки – очікується ускладнення погодних умов

У найближчі 5 днів у Херсонській області метеопрогноз передбачає ускладнення погодних умов у зв’язку з переміщенням циклонів та пов’язаних з ними атмосферних фронтів.

Про це повідомляє Online НК з посиланням на відділ комунального господарства Новокаховського міськвиконкому.

Очікується опади у вигляді мокрого снігу та дощу, можливе налипання мокрого снігу та поява ожеледиці. Температура повітря коливатиметься від 0-5° морозу вночі та до 6-11° тепла вдень.

Такі погодні умови можуть призвести до ускладнення пересування мешканців міста та руху автотранспорту на внутрішньоквартальних проїздах у житловій забудові.

НАГАДУЄМО про необхідність наявності запасів піску для посипання доріжок на прибудинкових територіях ОСББ, ЖБК та прилеглих до нежитлових будівель тротуарів та місць проходження громадян. Ці заходи передбачені п.5.1 Правил благоустрою території міста Нова Каховка та включають наступний комплекс робіт, спрямований на наведення чистоти та порядку: проведення снігоочищення, сколювання льоду та посипання піском територій утримання.

Належне виконання Правил залежить не тільки від сумління всіх відповідальних осіб, призначених для створення умов, сприятливих для життєдіяльності громадян, а й усіх мешканців міста.