До уваги представників бізнес-спільноти Новокаховської ОТГ

Відділ економічного розвитку та торгівлі Новокаховської міської ради інформує представників бізнес-спільноти, що задля оперативного висвітлення законодавчих та інших змін, які стосуються діяльності підприємців в умовах пандемії, Мінекономіки спільно з Офісом розвитку малого і середнього підприємництва (SMEDO) створили загальний інформаційний ресурс для бізнесу під час карантину: http://sme.gov.ua/covid19/, повідомляє Online НК.

Вказаний веб-сайт містить актуальну інформацію та системно оновлюється. На веб-сайті вже міститься доступна інформація про діючі обмеження для підприємницької діяльності з метою протидії поширенню захворювання COVID-19, перелік заходів державної підтримки, відповіді на головні питання від бізнесу.

Також для виявлення впливу наслідків економічної кризи, пандемії COVID-19 на бізнес та очікувань на 2021 рік пропонуємо долучитись до системного опитування проекту Business Index. За результатами буде сформовано аналітичний звіт, який буде надіслано учасникам опитування до кінця грудня 2020 року на e-mail, вказаний під час реєстрації у дослідженні.

Для участі в опитуванні першої хвилі необхідно перейти за посиланням: https://web.gradus.app/business. Дослідження реалізує платформа SheExports у партнерстві з дослідницькою компанією Gradus та аналітичним центром AdvanterGroup на замовлення Export Promotion Office/Офісу з Просування Експорту.

Надані відповіді буде взято до уваги при плануванні програм державної підтримки та інших заходів стимулювання розвитку малого та середнього підприємництва в Україні.