За добу у Новій Каховці 7 нових захворювань на COVID-19 та летальний випадок

Станом на ранок 18 грудня у Центральній міській лікарні Нової Каховки знаходиться 47 хворих на СОVІD-19 та 93 – на пневмонію. За минулу добу зафіксовано 11 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА,  всього в області за останню добу виявлено 293 нових захворювань, з них – 7 у новокаховчан.

Стан хворих мешканців Нової Каховки задовільний, 5 осіб перебуває на самоізоляції, під щоденним медико-санітарним наглядом. До інфекційного відділення госпіталізовано 2 людини, у яких тест показав наявність коронавірусу. Ще один хворий поступив з коронавірусом із м. Каховка.

Також повідомляється, що вчора помер 82-річний мешканець Нової Каховки. Він мав пневмонію та COVID-19. Всього за минулу добу в області померло 14 хворих на коронавірус.

За даними, що надані головним лікарем ЦПМСД Заріною Зінченко, на обліку у центрі станом на ранок 18 грудня знаходиться 458 безсимптомних хворих на СОVІD-19 та 84 контактних з хворими на самоізоляції. За весь період 194 особи побороли недуг.

Вкотре нагадуємо, що опанувати лавиноподібне поширення інфікування на СОVІD-19 у нашому місті можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!