На Херсонщині за добу зареєстровано три дорожньо-транспортних пригоди з потерпілими

Упродовж минулої доби до підрозділів Національної поліції в Херсонській області надійшли 474 заяви і повідомлення, серед яких 68 звернень містять ознаки кримінального правопорушення.

Зареєстрована три дорожньо-транспортних пригоди з потерпілими, в результаті яких три людини були травмовані. За порушення Правил дорожнього руху працівники районних підрозділів поліції та управління патрульної поліції склали 138 адміністративних протоколів.

Деякі приклади кримінальних правопорушень:

в «Єдиний центр 102» поліції Херсонщини звернулась 68-річна жителька обласного центру. Вона розповіла, що в мікрорайоні «Шуменський» невідомий зловмисник зірвав із шиї заявниці золотий ланцюжок. За даним фактом проводиться перевірка.

в Херсонське районне управління поліції звернувся 30-річний мешканець мікрорайону «ХБК». Чоловік розповів, що в період часу з 10 по 13 червня невідомий злодій віджав металопластикове вікно в квартирі заявника, проник в середину та викрав золоті вироби: чоловічий перстень, жіночу підвіску та хрестик. За даним фактом проводиться перевірка.

Відділ комунікації поліції Херсонської області