«Домашнє насильство – недопустиме!» – тема бесіди з особами, які відбувають покарання без позбавлення волі

Надання соціальних послуг особам, які відбувають покарання без позбавлення волі є одним з напрямків роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новокаховської міської ради, що на Херсонщині, повідомляє Online НК.

В ході співбесід особи, вищезазначеної категорії отримують поради та консультації спрямовані на недопущення вчинення протиправних дій, навчання безпечному способу життя, забезпечення інформованості щодо послуг, якими вони та члени їх сім’ї можуть скористатися звернувшись за допомогою до центру.

6 грудня 2019 року з метою соціальної підтримки осіб, які значаться на обліку проведено зустріч, на одну з болючих тем сьогодення: «Домашнє насильство – недопустиме!». Даний захід проходив в рамках взаємодії з Новокаховським МВ філії ДУ «Центр пробації» в Херсонській області.

В ході спілкування учасників ознайомлено зі змінами, які відбулися наприкінці 2018 року в чинному законодавстві, стосовно вчинення домашнього насильства, а саме: прийняття Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству». Також присутнім було запропоновано переглянути відео, завдяки якому глядачі дійшли висновку, щодо недопущення домашнього насильства у своєму житті і викоріненню цього негативного явища у подальшому з нашого суспільства назавжди.

Наприкінці заходу кожен присутній отримав іміджевий буклет центру з зазначенням основних видів соціальних послуг, контактні дані та телефонний номер «гарячої» лінії з питань попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації.

Поділіться цим:
Останні новини:  
    Google-реклама:  
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial