Міська влада Нової Каховки допомагає військовим частинам 57 ОМПБР

Під час відвідування штабу 57 ОМПБР ім. кошового отамана Костя Гордієнко  міський голова Володимир Коваленко оглянув роботи з ремонту службових приміщень, що ведуться за допомоги міської влади.

Як повідомив Online НК начальник міського управління з надзвичайних ситуацій і цивільного захисту населення Олександр Бараніченко, впродовж 2020 року з міського бюджету було виділено біля 2 млн. грн. на надання допомоги 57 бригаді в облаштуванні огорожі територій парків військової техніки, ремонті та сплаті за комунальні послуги у приміщеннях, де розташовується особовий склад частин бригади у населених пунктах Новокаховської громади.

За словами заступника командира бригади полковника Олексія Сиротенко, цей обсяг робіт з облаштування місць постійної дислокації частин з’єднання вдалось виконати тільки завдяки допомозі міської влади і особисто міського голови Володимира Коваленка.

На 3-й сесії Новокаховської міської ради, що відбулась 10 грудня, Володимир Коваленко, пояснюючи одне з рішень ради щодо надання допомоги військовим 57 бригади, сказав, що сьогодні на Херсонщині вже йде свого роду боротьба між керівниками територіальних громад за те, щоб їх населені пункти розташовували у себе окремі частини та підрозділи бригади. Тому закріплення військових за Новою Каховкою – у пріоритеті міської влади.