«Дорожня карта реформ». Сергій Козир відкрив форум представників громад та міністрів Уряду у Новій Каховці

Сьогодні, 9 жовтня, у Новій Каховці зібрали форум представників місцевих громад за участі голови Херсонської ОДА Сергія Козиря, міністра аграрної політики та продовольства України Романа Лещенка, Міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка та народного депутата України та голови партії «Слуга народу» Олександра Корнієнка.

Учасники форуму зібрались аби обговорити дорожню карту реформ в Україні, повідомляє Online НК.

«Останні два роки для Херсонщини стали роками змін та розвитку. В цілому, на розвиток Херсонщини було спрямовано 6 мільярдів гривень. Ми збудували рекордні кілометри доріг, відновили дитячі садочки і школи, реконструювали та збудували десятки медичних закладів. Такі зміни відчувають люди. Тому потрібен постійний діалог влади та представників громад. «Звірити годинники», знайти ефективні шляхи розвитку.

Я дуже хочу, щоб цей форум став корисним для кожного з присутніх, хто переймається питанням спроможності та зміцнення громад. Впевнений, він стане своєрідною платформою для комунікації між експертами та практиками», – сказав у вступному слові голова Херсонської ОДА Сергій Козир.

У рамках заходу запланований візит на об’єкти національної програми «Велике Будівництво».