Досконалість не знає меж: ТОП-10 фішок нових MacBook Pro 16

Жовтень 2021 став знаковим для всієї IT-індустрії – компанія Apple провела масштабну презентацію, на якій анонсувала нові MacBook Pro з діагоналлю 16 дюймів на базі чіпів M1 Pro та M1 Max. Apple буквально спопелили примарні надії конкурентів на рівноцінне суперництво в найближчому майбутньому й подарували світові компактні лептопи, які за продуктивністю та енергоефективністю перевершують навіть топові настільні ПК.

Пропонуємо ТОП-10 найбільш крутих фішок та покращень MacBook Pro M1 2021 року:

  1. Оновлений екран Liquid Retina XDR здатен відобразити 1 мільярд кольорів з контрастністю мільйон до одного, і все це з максимально можливою яскравістю 1000 кд/м². Екран MacBook Pro 2021 є найбільш високотехнологічним з усіх, що присутні на ринку.
  2. Дисплей нового MacBook створений із застосуванням технології LTPO, він підтримує перемінну частоту оновлення в межах 24-120 Гц, забезпечуючи неймовірно плавну картинку із максимально низьким енергоспоживанням.
  3. Apple відмовилися від недолугої сенсорної панелі над клавіатурою, і замість неї користувачі нарешті отримали звичайні функціональні клавіші – маленька, але дуже приємна зміна, яка порадує багатьох.
  4. MacBook Pro 16 – це повноцінна робоча станція в компактному форм-факторі, яка в 2 рази перевершує макбуки попереднього покоління у питанні продуктивності процесора, і до 13 разів більш потужна в плані обробки графіки.
  5. Це перший MacBook Pro з повноцінною підтримкою просторового аудіо – в ноутбук встановлено 6 динаміків, по 3 з кожного боку, які забезпечують максимальну глибину об’єм та деталізацію звукової сцени.
  6. Apple повернули відразу кілька фізичних роз’ємів, у тому числі і слот для карток SDXC, а також порт HDMI та вихід 3.5 мм для навушників.
  7. MacBook Pro 2021 – перший в історії ноутбук, на клавіатурі якого з’явився ряд повноцінних механічних клавіш. Вони забезпечать приємніший і виразніший тактильний відгук, ніж будь-які мембранні.
  8. Веб-камера FaceTime була значно покращена, відтепер вона підтримує роздільну здатність 1080p, яка забезпечує більш високу у порівнянні з тим, що ми могли бачити раніше. При цьому вимоги до швидкості з’єднання зросли не сильно завдяки ефективним алгоритмам кодування відео.
  9. У MacBook Pro 2021 року встановлений найшвидший і найтехнологічніший SSD в історії – він забезпечить до 7.4 ГБ/с швидкості читання та запису, що приблизно в 2 рази більше у порівнянні з твердотілими накопичувачами минулого року. Максимальна ємність SSD може сягати 8 ТБ, залежно від вибраної конфігурації.
  10. Нові макбуки дозволяють підключати до 4 моніторів і відтворювати до 7 потоків відео з роздільною здатністю 8К, що суттєво розширює кількість сценаріїв для роботи.

MacBook Pro 2021 складуть серйозну конкуренцію не тільки ноутбукам інших виробників, але і будь-яким стаціонарним ПК. Вони куди потужніші, компактніші і швидші за будь-які існуючі лептопи на ринку.