Досвід Нової Каховки в питаннях енергоефективності поширюється Україною

На ХV Муніціпальному формі, який наприкінці червня проходив в Одесі, учасникам було презентовано періодичне видання Асоціації міст України «КНИГА УСПІХІВ за І квартал 2019 року». В цьому виданні містяться короткі історії про те, як децентралізація впливає на життя громад.

Одна з історій з цього видання в розділі «Енергоефективність» була присвячена позитивному досвіду Новокаховської громади. Наводимо її повний текст:

м.Нова Каховка. Херсонська область 500 тисяч гривень з місцевого бюджету на Револьверний фонд

У Новій Каховці за ініціативи громадської спілки «Координаційна рада ОСББ та ЖБК м. Нова Каховка» було створено Револьверний фонд. З міського бюджету для надання фінансової допомоги на безповоротній основі фонду виділено 500 тис. грн. Відтепер співвласники багатоповерхових і кооперативних будинків зможуть отримати термінову грошову допомогу на невідкладні ремонти багатоповерхівок, оновлення житлового фонду, запровадження проектів з енергозбереження і створення комфортних умов проживання. Ця сума є фінансовою підтримкою, що надаватиметься в якості безвідсоткових позик терміном до 12 місяців, а в окремих випадках до 18 місяців, за заявами ОСББ та житлово-будівельних кооперативів міста. Після повернення позик кошти надаватимуться іншим заявникам.

Новокаховська міська рада Голова: Коваленко Володимир Іванович пр. Дніпровський, 23, м. Нова Каховка, Херсонська обл., 74900 (5549) 4-22-84 nkmv@kahovka.net

До речі, коли депутати Новокаховської міської ради минулого року давали добро на створення цього фонду, керівники ОСББ міста дуже обережно підходили до співпраці з своєрідним комунальним банком. Але час йшов, кількість охочих отримати безпроцентну позику з фонду зростала і на сьогодні вже є черга за позиками.

Саме тому міська влада розглядає питання щодо можливості збільшення удвічі суми, яку можуть використовувати ОСББ на вирішення своїх проблем з енергозбереженням.

Поділіться цим:
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial