Двічі лунав Дзвін Пам’яті за загиблими на Сході України героями

13 березня, у Міністерстві оборони України відбувся щоденний церемоніал вшанування військовослужбовців Збройних Сил України, які загинули цього дня у різні роки та внаслідок російської збройної агресії на Сході України. Про це йдеться на сайті Міноборони.

У заході на території Міністерства оборони України взяли участь керівництво Міністерства оборони і Генерального штабу ЗС України, офіцери та працівники структурних підрозділів Міноборони й Генерального штабу ЗС України, військовослужбовці Київського гарнізону, учні однієї із шкіл столиці, курсанти військового навчального закладу.

Учасники церемоніалу вшанували пам’ять захисників України, які ціною власного життя виборювали волю і незалежність нашої держави від підступного російського окупанта.

Вчора, 13 березня, Дзвін Пам’яті пролунав двічі…

У 2016 році від підступного російського окупанта загинув солдат БАЛОГА Петро Іванович.

У цей день у 2017 році віддав життя, захищаючи Україну сержант АТАКІШИЄВ Сахіб Магеррам Огли.

Повік не забудемо подвиги Героїв, які віддали своє життя за майбутнє України!

Вічна їм Слава!

Довідка. Зала пам’яті захисників України створена з метою вшанування пам’яті військовослужбовців Збройних Сил України, які загинули за свободу, незалежність і територіальну цілісність України, світовий мир та порядок.

Меморіальний комплекс розташовано таким чином, аби військовослужбовці, працівники Міноборони та Генерального штабу, а також пересічні громадяни могли відвідати Залу пам’яті та віддати шану своїм загиблим українським воїнам.

Біля споруди облаштовано церемоніальний майданчик із Дзвоном Пам’яті та Стелою, у якій вмонтовано осколки снарядів.

В середині Зали пам’яті, на спеціальному подіумі розміщено Книгу пам’яті з іменами загиблих. Структура Книги побудована за принципом календаря: один розворот — один день, де згадуються всі загиблі у цей день за всі роки. Щоденний поминальний ритуал здійснюється ударами дзвону, залежно від кількості загиблих у цей день.

Станом на зараз лише 32 розвороти (32 дні) залишаються порожніми. В усі інші дні Збройні Сили України несли бойові втрати.

Поділіться цим:
Google-реклама:
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial