Екологічну безпеку Херсонщини забезпечать стаціонарні пости

Минулої п’ятниці на Херсонщині відбулась нарада за участі заступника міністра захисту довкілля та природних ресурсів Руслана Стрільця, на якій обговорили питання впливу заводу “Титан” на територію області.

За його словами, головне завдання – налагодити взаємодію таким чином, щоб у разі виявлення індикаторів, які свідчитимуть навіть про мінімальний рівень підвищення показників, була змога миттєво вживати відповідних заходів. Урядовець також наголосив, що оперативне реагування на подібні ситуації можливе лише за умови наявності системи якісного моніторингу.


«Першочергово ми маємо забезпечити якісний моніторинг ситуації довкола Титану. Ми консультувались з науковцями, і вони мають конкретні рекомендації щодо того, де саме варто встановити стаціонарні пости. Вони цілодобово в онлайн-режимі здійснюватимуть спостереження та фіксуватимуть можливий негативний вплив. Це допоможе гарантувати екологічну та техногенну безпеку», – зазначив Руслан Стрілець.

Варто зазначити, що заступник міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Руслан Стрілець у рамках дводенного візиту оглянув основні об’єкти області, які є важливими в контексті екологічної безпеки Херсонщини.

За матеріалами сайту Херсонської ОДА