Енергетики відновили електропостачання в населених пунктах Новокаховської ОТГ

Вчора, 3 серпня, у восьми населених пунктах, що входять до Новокаховської громади Херсонщини, відбулось аварійне відключення електропостачання внаслідок негоди. 

Тимчасово без електропостачання залишились: Дніпряни (18 вулиць), Маслівка (3 вулиці), Обривка (7 вулиць), Райське (15 вулиць), Тополівка (16 вулиць), Козацьке (7 вулиць), частково Веселе, місто Нова Каховка (пр. Днепровский 174/2-174а, 180). Про це редакції Online НК повідомив начальник управління з питань НС та ЦЗН Новокаховської громади Олександр Бараніченко.

Аварійні бригади Новокаховського РЕЗ і ЕМ, який є структурним підрозділом АТ ”Херсонобленерго”, майже сутки працювали над ліквідацією причин аварій, спричинених вчорашнім буревієм.

Причиною знеструмлення стало автоматичне відключення на підстанціях через обрив проводів, визване негодою. Також у  деяких випадках знеструмлення визване падіням дерев на лінії електричних мереж.

Як повідомили сьогодні редакції видання в управлінні з питань НС та ЦЗН, на 14:00 відновлено подачу електроенергії у всі населенні пункти Новокаховської громади.