Новокаховська «Енергія» вдома мінімально програла ФК «Вікторія» з Сумщини

На другий домашній матч новокаховської «Енергії», який проходив вчора, 8 серпня, на трибунах стадіону «Енергія» зібралось близько 800 вболівальників, повідомляє Online НК.

Феєрична кінцівка першої домашньої перемоги над «Реал Фармою» з Одеси викликала підвищений інтерес новокаховських любителів футболу.

Матч розпочався атаками гостей, які намагались забити швидкий гол та провести гру за своїм сценарієм.

Енергетики витримали цей перший вал та до 15 хвилини взяли гру вже під свій контроль. В подальшому  більше володіли м’ячем та атакували вони. Але пропустили гол…

Дуже сумнівний пенальті в ворота господарів на 39 хвилині гри призначив суддя матчу Д.Кузовлєв. Його майстерно виконав кращий «забивальник» гостей В.Шаврін… В подальшому гості перейшли на гру «утримання рахунку», який і втримали.

Після цієї перемоги «Вікторія» з 7 очками очолила турнірну таблицю нашої групи.

Після вдалого старту другу гру поспіль «Енергія» програє. Але програє суперникам, які мають амбіції щодо виходу до першої ліги. Під цю мету вони мають відповідні бюджети та підбір гравців.

Інші команди Херсонщини у третьому турі зіграли унічию: «Кристал» вдома 0:0 з ФК «Суми», а «Таврія» в гостях  2:2 з ФК «Миколаїв».

За результатами трьох турів «Таврія» (5 очок) займає третє місце у  турнірній таблиці  групи «Б», «Енергія» (3 очка) на 12 місці, а «Кристал» (2 очка) на 13.

Наступну гру наша команда проведе у суботу 14 серпня в гостях проти ФК «Суми».