Новокаховська “Енергія” зіграла вдома внічию із запорізським “Металургом”

Внічию з рахунком 1:1 завершився сьогодні, 24 квітня, матч у Новій Каховці, що на Херсонщині, який в рамках 19 туру Чемпіонату України з футболу у групі “Б” Другої ліги провели на міському стадіоні ФК “Енергія” та ФК “Металург”, повідомляє Оnline НК.

Рахунок на 28 хвилині після пенальті, що призначив рефері за збиття захисником енергетиків нападника гостей у своєму штрафному майданчику, відкрили гості.

Новокаховчани відігрались на 78 хвилині матчу також після пенальті, який призначив арбітр за гру рукою захисника гостей у своєму штрафному майданчику.

Після цієї гри у енергетиків стало 18 очків після 16 ігор.

Загалом у 6 іграх весняної частини чемпіонату новокаховчани три програли, одну виграли та дві звели унічию. Доробок за ці зустрічі + 5 очків при різниці забитих – пропущених голів 5 – 8.

Наступну гру новокаховчани проведуть 1 травня на виїзді проти “Кривбасу”.