Фаховий юрист надав безкоштовну правову допомогу мешканцям Нової Каховки

Вчора, 25 вересня, адвокат Інна Поляренко навідалася до Нової Каховки, аби провести безкоштовну юридичну консультацію в рамках програми «Поряд», заснованої Благодійним Фондом Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!».

Вже традиційно зустріч з мешканцями Нової Каховки та найближчих сіл відбулася у приміщенні Благодійного Фонду, повідомляє Online НК з посиланням на соціальні мережі. Зранку тут зібралось близько 20 бажаючих отримати безкоштовну консультацію.

Оформлення спадщини, неправомірне стягнення банківської заборгованості, аліменти та соціальні виплати – за кілька годин активної роботи вдалося розібрати чимало тем і дати відповіді на питання.

Більше того, Інна Поляренко допомогла скласти заяви до відповідних структур та розписала порядок подальших дій.

«Ось такі безкоштовні прийоми юристів – справжня підмога. Інколи зіштовхуємось з такими питаннями, що без фахівців не обійтись. Та не для кого не секрет, що одна консультація коштує чимало грошей. Тож ми щиро вдячні Благодійному Фонду Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!» за систематичну допомогу і підтримку», – говорять жителі м. Нова Каховка.

Голова однойменної з Фондом партії Геннадій Лагута наголосив: «Ми організовуємо ці консультації, аби знати, що ви обізнані у своїх правах. Сьогодні це дуже важливо. Люди, не соромтесь, долучайтесь! Можливо саме вам наш юрист допоможе вирішити проблему, яка тягнеться вже не один рік».