Фаховий юрист надав безкоштовну правову допомогу мешканцям Нової Каховки

Вчора, 13 серпня, адвокат Інна Поляренко навідалася до Нової Каховки, аби провести безкоштовну юридичну консультацію в рамках програми «Поряд», заснованої Благодійним Фондом Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!».

Вже традиційно зустріч з людьми відбувалася у приміщенні Благодійного Фонду, повідомляє Online НК з посиланням на соціальні мережі.

Близько 20 осіб записалися на прийом та отримали фахову допомогу з такими питаннями: оформлення спадщини, неправомірне стягнення банківської заборгованості, пільги для багатодітних, нарахування пенсії та виплати для багатодітних сімей.

«Ми дуже щасливі, що вдалося потрапити на юридичний прийом до пані Інни. Це гарний професіонал, який не лише вислухає та надасть поради, а ще й детально розписала нам порядок дій. Дякуємо Благодійному Фонду Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!» та Геннадію Лагуті за турботу про населення та систематичну допомогу», – місцеві жителі Нової Каховки.

Голова однойменної з Фондом партії Геннадій Лагута наголосив: «Сьогодні отримати кваліфіковану юридичну допомогу ще й безкоштовно майже неможливо. Тож, якщо знаєте, що у вашому населеному пункті діє така послуга, обов`язково користуйтеся і будете обізнані у своїх правах».